ПРО КОМПАНІЮ

Наша компанія займається виробництвом виробів з нержавіючої сталі (нержавійки), чорного металу і ковки. Також ми надаємо послуги порошкового фарбування металу та металовиробів.

Компанія «НержаКов» не так давно на ринку металовиробів, але вже по праву зайняла гідне місце. А все тому, що ми виготовляємо вироби не тільки якісно і за короткий строк, але і з високою майстерністю і творчим підходом. Кожен наш виріб – це витвір мистецтва і не важливо, з якого матеріалу він виготовлений – чорного чи кольорового металу. Навіть такий повсякденний тепер виріб, як перила з нержавіючої сталі (нержавійки) з потрійним наповненням, виготовлені нашими майстрами, будуть виглядати ефективно та гарно не тільки в офісі, але і в будинку. А виріб з чорного металу, ковки та дерева надасть вашій оселі атмосферу комфорту, царської пишності і простого затишку.

Компанія «НержаКов» - це люди, які знають і люблять свою справу, це майстри, які знають як зробити Вас щасливими від придбання продукції у нас. Наші майстри не тільки виконають будь-яку  вашу фантазію з нержавіючої сталі (нержавійки) або чорного металу, металів у поєднанні зі склом, деревом чи камінням, а й допоможуть підібрати виріб, який буде найкраще вписуватися в Ваш інтер’єр за оптимальну вартість.

Задачі нашої компанії:

  • Виготовлення виробів якісно.
  • Виготовлення виробів швидко.
  • Виготовлення виробів художньо.
  • Виготовлення виробів за прийнятною ціною, яка порадує кожного замовника.

Замовляйте у нас – і у Вас з’явиться відмінний виріб за помірну вартість.

нержаков.com.ua,перила.com.ua,poruchni.com.ua,козырьки.com.ua,навесы.com.ua,
nerjaveyka.com.ua,ограждения.com.ua,ograjdenia.com.ua,поручни.com.ua
сайт создан компанией

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Новости загрузка новостей...

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов