ВИРОБИ З ЧОРНОГО МЕТАЛУ, КОВКА

Ворота
ВОРОТА
Огорожі
ОГОРОЖІ
Козирки
КОЗИРКИ
Сходи
СХОДИ

Навіси для автомобілів, дахів, басейнів, дач
НАВІСИ для автомобілів,
дахів, басейнів, дач

Огородження для балконів, басейнів
ОГОРОДЖЕННЯ для
балконів, басейнів

Перила та поручні
ПЕРИЛА та ПОРУЧНІ
Решітки
РЕШІТКИ
Різне
РІЗНЕ

Чорний метал – це матеріал із широкими можливостями для неймовірних та дуже сміливих експериментів. Чорний метал можна:

  • Кувати.
  • Штампувати.
  • Гнути.
  • Протягувати.
  • Чеканити.
  • Скручувати.

Красиве та складне мереживо, виготовлене з чорного металу, міцне та надійне. Основною сировиною для нього є металевий стрижень, який в умілих руках наших майстрів за допомогою вогню та молота, приймає неймовірно дивні форми.

Елементи решітки з чорного металу, кування збираються за допомогою хомутів та зварки. З’єднання, виконані нашими професіоналами, абсолютно надійні. Шви спочатку шліфуються, потім, при необхідності шпаклюються і, тільки після всього цього виріб покривають ґрунтовкою, яка захищає його від іржі, а потім наносять фарбу та лак. Фарбово-лакове покриття також застосовують для захисту металоконструкцій та виробів із чорного металу великих розмірів чи важкої конфігурації, вони гарні тим, що з їх допомогою можна отримати виріб із чорного металу будь-якого кольору.

Вироби з чорного металу можна не тільки пофарбувати, а й створити неймовірний, особливий, вишуканий дизайн при використанні спеціальних покриттів за допомогою розшарування більш темних та світлих фрагментів. При бажані замовника, виріб з чорного металу можна «зістарити» по-особливому, наносячи фарбу. Можна за допомогою розчину патини, підкреслити неймовірну красу чорного металу і передати йому гру різноманітних відтінків.

При виборі замовником виробів із чорного металу, потрібно особливу увагу приділити дизайну та вибору малюнка, так як чим малюнок щільніший, тим бар’єр неприступніший і, навпаки – легкість та ніжність може бути підкреслена уміло використаними тонкими матеріалами.   У кованих виробів з чорного металу велика кількість переваг та плюсів. Один із плюсів виробів із чорного металу, – це те, що навіть при пошкодженнях виробу, перекувати і замінити окремий його елемент не представляє ніяких труднощів.

Невеликі, але оригінальні ковані вироби з чорного металу,  які використовуються в інтер’єрах будинків та офісних будівель, докорінно змінять їх образ.

Замовивши ковані вироби з чорного металу у нас, Ви не зробите помилку і залишитесь задоволеними, як виробом із чорного металу, так і його вартістю.

<< Назад

нержаков.com.ua,перила.com.ua,poruchni.com.ua,козырьки.com.ua,навесы.com.ua,
nerjaveyka.com.ua,ограждения.com.ua,ograjdenia.com.ua,поручни.com.ua
сайт создан компанией

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Новости загрузка новостей...

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов